Nieuwe rijinstructeur:
Willy Delsink
Willy werkte bijna 25 jaar lang als vrachtwagenchauffeur en reed al vele kilometers. Die rijervaring zet hij nu in als rijinstructeur bij Rijles Zonder Stress.

Van loondienst naar franchise
We zijn blij verheugd dat we Willy Delsink uit Huissen aan ons team van rijinstructeurs mogen toevoegen. Hij zal rijlessen verzorgen in de regio Arnhem, Nijmegen en omgeving.
Willy was vrachtwagenchauffeur, maar vooral het vroege opstaan begon hem steeds meer tegen te staan. Daarom besloot hij zich te laten omscholen tot rijinstructeur. Hij heeft er onwijs veel zin in en kan niet wachten om te beginnen.
Hij gaat bij Rijles Zonder Stress aan de slag als franchisenemer. Dit ondernemerschap spreekt Willy enorm aan. Na jaren in loondienst heeft hij ineens zelf invloed op zijn eigen inkomsten en kan hij helemaal zelf zijn eigen werktijden bepalen.
Wij hebben er alle vertrouwen in dat leerlingen bij Willy in goede handen zijn. Ze gaan zijn enthousiasme, humor en gezelligheid zeker waarderen. Natuurlijk moet er ook gepresteerd worden door leerlingen, maar Willy is een echte perfectionist, dus ook dat komt zeker goed!
Wil jij ook een eigen Rijles Zonder Stress-rijschool starten? Bekijk dan onze vacature voor rijinstructeur en start vanuit jouw woonplaats!
Kies ook voor Rijles Zonder Stress!
Meld je aan voor rijlessen.
Of solliciteer als (aankomend) rijinstructeur.
Laatste nieuws…