Geen prijsvechter, maar pionier
Rijles Zonder Stress kiest bewust niet voor prijsstunten, maar voor kwaliteit, specialisatie in rijangst en een sterk, betrokken franchiseconcept.

“Geen prijsvechter, maar pionier”. Het verhaal achter Rijles Zonder Stress.
17 mei 2018
Auteur: Nadine Kieboom
In een rijschoolbranche waarin franchiseconstructies vaak worden geassocieerd met prijsvechters, kiest Rijles Zonder Stress bewust een andere koers. In dit artikel uit 2018 vertellen oprichters Ismaël van Reede en Marloes van Deventer hoe zij hun rijschool omvormden tot een franchiseorganisatie met een duidelijke missie: topkwaliteit bieden, zich specialiseren in rijangst en faalangst en een gezond verdienmodel hanteren voor hun franchisenemers.
Het artikel laat zien hoe persoonlijke ervaringen aan de wieg stonden van de formule. De aanleiding was verdrietig. Het overlijden van Marloes haar vader en de rijangst van haar moeder brachten hen op het idee om een rijschool te starten waarin rust en vertrouwen centraal staan. Ismaël, die eerder instructeur was bij verschillende rijschoolformules, deed waardevolle praktijkervaring op in loondienst en besloot zich verder te specialiseren in het begeleiden van mensen met rijangst.
Rijles Zonder Stress onderscheidt zich met een unieke lesaanpak, een duidelijke positionering en persoonlijke begeleiding. Hun doel is niet om de goedkoopste te zijn, maar om kwaliteit te leveren, ook als dat betekent dat hun lessen een paar euro meer kosten. Uitgangspunt is dat instructeurs zich thuis voelen in de franchiseorganisatie, zich herkennen in de missie én daar goed van kunnen leven.
De franchisenemers worden zorgvuldig geselecteerd en opgeleid. Ze profiteren van het feit dat Rijles Zonder Stress zelf ervaring heeft met het geven van rijles én het opzetten van een onderneming. De oprichters geloven in inspraak, samenwerking en continue verbetering van de formule.
Kortom: dit artikel geeft een mooi inkijkje in de oorsprong en visie van Rijles Zonder Stress, dat al in de beginfase afweek van de gebaande paden binnen de rijschoolbranche.
- Bekijk hier het gehele artikel van RijschoolPro, het vakblad voor de rijschoolbranche.
Bekijk hier onze complete in de media pagina.
Mogelijk ook interessant…

Danique
Rijbewijs gehaald


Mart
Opfriscursus gedaan
Wil jij starten met rijlessen?
Rijles Zonder Stress helpt jou (weer) zelfverzekerd op weg in het verkeer. Meld je aan voor rijlessen en maak tijdens een proefles of intake kennis met jouw vaste rijinstructeur.
Een proefles (€35,-) is geheel vrijblijvend en gratis bij afname pakket.

Hilda
Rijangst overwonnen

Johan
Zoetemeer

Yord
Rijbewijs gehaald
Laatste nieuws…