Rijles Zonder Stress viert 10-jarig jubileum

HET IS FEEST! Op 1 april viert Rijles Zonder Stress haar 10-jarig jubileum. Wat begon als een missie om leerlingen met meer zelfvertrouwen achter het stuur te krijgen, is in een decennium uitgegroeid tot een landelijke franchiseformule. Lees hier alles over hoe 10 jaar geleden Rijles Zonder Stress ontstond.

Directeur en formulemanager Marloes van Deventer: “Wie had dat gedacht toen we op 1 april 2016 Rijles Zonder Stress inschreven bij de KvK? Het was geen grap! Vandaag vieren we ons 10-jarig jubileum en we kijken met enorme trots terug. Héél véél dank aan al onze (oud-)leerlingen, rijinstructeurs, leveranciers , samenwerkingspartners en anderen die onderdeel zijn van ons verhaal. Zonder jullie vertrouwen stonden we hier niet. Proost op een decennium vol innovatie en op alles wat nog komen gaat!”

Directeur en rijinstructeur Ismaël van Reede: “Onze focus heeft altijd gelegen op de mens achter het stuur. Rijles is voor veel mensen spannend. Door de onze stapsgewijze aanpak en onze gespecialiseerde en geduldige rijinstructeurs creëren we een veilige omgeving, waarin mensen sneller én beter kunnen leren. Die aanpak blijkt na 10 jaar nog steeds de juiste weg te zijn.”

Hoewel wij even stilstaan bij dit jubileum, blijven we natuurlijk niet stilstaan op de weg. Wij blijven doorontwikkelen en met dezelfde passie maken wij ons op voor de volgende 10 jaar!

Highlights waar wij trots op zijn

Wil je ook deel uitmaken van ons team?

Meer weten over onze groei en missie? Kijk dan op onze ‘Over ons’-pagina. Wil jij ook een eigen Rijles Zonder Stress-rijschool starten en deel uitmaken van onze mooie franchise formule? Bekijk hier onze vacature voor rijinstructeurs en start vanuit jouw woonplaats! 🏠

Team Rijles Zonder Stress, Nieuwjaarsborrel 17 januari 2026


Lisa uit Helmond, rijbewijs gehaald

– Lisa uit Helmond, rijbewijs gehaald

Rinaldo uit Rotterdam, rijbewijs gehaald

– Rinaldo uit Rotterdam, rijbewijs gehaald

Derk uit Huis ter Heide, rijbewijs gehaald

– Derk uit Huis ter Heide, rijbewijs gehaald

Larissa uit Hellevoetsluis, rijbewijs gehaald

– Larissa uit Hellevoetsluis, rijbewijs gehaald

Doreen uit Rotterdam, rijbewijs gehaald

– Doreen uit Rotterdam, rijbewijs gehaald

K. uit IJsselstein, rijangst overwonnen

– K. uit IJsselstein, rijangst overwonnen

Manon uit Kootwijkerbroek, rijbewijs gehaald

– Manon uit Kootwijkerbroek, rijbewijs gehaald

Jessica uit Velp, rijbewijs gehaald

– Jessica uit Velp, rijbewijs gehaald

Roos uit Rotterdam, rijbewijs gehaald

– Roos uit Rotterdam, rijbewijs gehaald

Andor uit Werkendam, rijbewijs gehaald

– Andor uit Werkendam, rijbewijs gehaald

Sascha uit Eindhoven, rijbewijs gehaald

– Sascha uit Eindhoven, rijbewijs gehaald

Melvin uit Hellevoetsluis, rijbewijs gehaald

– Melvin uit Hellevoetsluis, rijbewijs gehaald

Danique

Rijbewijs gehaald

Mart

Opfriscursus gedaan

Wil jij starten met rijlessen?

Rijles Zonder Stress helpt jou (weer) zelfverzekerd op weg in het verkeer. Meld je aan voor rijlessen en maak tijdens een proefles of intake kennis met jouw vaste rijinstructeur.

Een proefles (€35,-) is geheel vrijblijvend en gratis bij afname pakket.

Hilda

Rijangst overwonnen

Johan

Zoetemeer

Yord

Rijbewijs gehaald

"Groeten uit...", onze rijinstructeurs op vakantie
Nieuwe rijinstructeur: Jeroen van Baars
Rijles Zonder Stress in de media
De reis naar je rijbewijs, Nationaal Leerplan Rijopleiding B
Recordprijzen voor benzine
Nieuwe rijinstructeur: Irene Ham
Meer agressie tegen lesauto's
Rijlessen duurder door brandstoftoeslag
Nieuwjaarsborrel 2026
Nieuwe rijinstructeur: Dennis Vos
Nieuwe rijinstructeur: Thomas Sofronas
Meer mensen naar CBR wegens rijden onder invloed