Vakblad Rij-instructie: “Franchise met focus op angst”
Rijles Zonder Stress groeit met transparante franchise, focus op rijangst en faalangst en goed verdienmodel.

Vakblad Rij-instructie: “Franchise met focus op angst“
Jaargang 54 | Nummer 2 | Februari 2020
Auteurs: Irma van den Berg en Rob van Ginneken
In het vakblad Rij-instructie stond in Jaargang 54 | Nummer 2 | Februari 2020 een artikel over ‘Rijles Zonder Stress’, de franchiseformule van Ismaël van Reede en Marloes van Deventer uit Zeist. Met een focus op rijbewijs B en speciale aandacht voor mensen met rij– en faalangst weten zij een unieke plek in de markt te veroveren. Ismaël, die zelf een onzekere start maakte bij failliete franchiseformules, combineert nu zijn passie voor het vak en ondernemerschap. Marloes brengt haar marketingervaring in en samen bouwden ze hun eigen concept op, gestart op 1 april 2016 met één lesauto en inmiddels een groeiende franchiseketen.
‘Rijles Zonder Stress’ onderscheidt zich door transparantie in inkomsten en uitgaven, goede begeleiding van franchisenemers en een prestatiebonus tot 5.000 euro. De franchisenemers krijgen leads, werken met leaseauto’s en kunnen met 30 tot 40 uur les per week ongeveer 2.500 euro netto per maand verdienen. De formule is gericht op kwaliteit en heeft een sterke focus op klanten met rijangst, wat bijna 75 procent van de lestijd uitmaakt.
De franchiseovereenkomst geldt voor drie tot vijf jaar, met wederzijdse verantwoordelijkheden. Groei is gewenst, maar zonder in te leveren op kwaliteit. De formule richt zich voorlopig op rijbewijs B, waarbij Ismaël zich steeds meer op de begeleiding van franchisenemers gaat richten.
- Het gehele artikel stond in het Vakblad Rij-instructie, een onafhankelijk vakblad voor de verkeersopleiding. Jaargang 54 | Nummer 2 | Februari 2020.
Bekijk hier onze complete in de media pagina.
Mogelijk ook interessant…

Danique
Rijbewijs gehaald


Mart
Opfriscursus gedaan
Wil jij starten met rijlessen?
Rijles Zonder Stress helpt jou (weer) zelfverzekerd op weg in het verkeer. Meld je aan voor rijlessen en maak tijdens een proefles of intake kennis met jouw vaste rijinstructeur.
Een proefles (€35,-) is geheel vrijblijvend en gratis bij afname pakket.

Hilda
Rijangst overwonnen

Johan
Zoetemeer

Yord
Rijbewijs gehaald
Meer media uitingen…