Richard verlengt zijn franchiseovereenkomst tot aan zijn pensioen
Rijinstructeur Richard Kornelisse uit Hellevoetsluis verlengt maar liefst 2 jaar vóór afloop zijn franchiseovereenkomst, tot zijn (vervroegd) pensioen eind 2028.

Richard verlengt zijn franchiseovereenkomst tot aan zijn (vervroegd) pensioen
Vanavond waren wij uit eten met onze rijinstructeur Richard Kornelisse en zijn vrouw Suzan. Hoewel Richards huidige franchiseovereenkomst nog ruim 2 jaar loopt, tekende hij vandaag al bij tot aan zijn (vervroegd) pensioen eind 2028!
Een groter compliment kun je als franchisegever niet krijgen van een franchisenemer!
Marloes van Deventer zegt: “Zelf zijn wij ook erg blij met Richard. Hij doet het ontzettend goed binnen de formule, zowel als rijinstructeur als ondernemer. Ook is hij een fantastische ambassadeur voor de formule. Hij heeft eerder al Onno Knoth als franchise rijinstructeur aangebracht en hij is al voor veel kandidaat franchisenemers opgetreden als referent.
“Richard is altijd is bereid om andere franchisenemers te helpen met handige tips en adviezen uit eigen ervaring. Kortom, Richard is een toppertje en wij zijn enorm blij dat hij nog ruim 5 jaar bij ons blijft.“
Denk jij ook dat je het in je hebt om met onze begeleiding je eigen Rijles Zonder Stress-rijschool te runnen? Bekijk dan onze vacature en meld je aan voor een vrijblijvende telefonische kennismaking.

Kies ook voor Rijles Zonder Stress!
Meld je aan voor rijlessen.
Of solliciteer als (aankomend) rijinstructeur.
Laatste nieuws…